Neoficiální stránky Clay Parku

Anketa

Jak máte dlouhou sedlovku?

Prodlužovanou (719)
 

Co nejkratší (761)
 

Spřátelené weby
Zde může být
vaše ikonka

Novinky

Hnusný počasí

Když už se v týdnu dalo jezdit i v CP a naplánovaly se tripy na víkend, tak se prostě všechno muselo s prominutím zkurvit.
Začalo to v pátek ráno. To si jedu klidně do školy a když vystoupím z busu, zjišťuji nemilou skutečnost. Déšť se snaží pokazit trip s Koštíkem a Malisem do lesa u Vysoký nad Labem. Nakonec to byla taková přeháňka což nás docela uklidnilo. V pátek jsem tedy dal s Malisem trošku streetku na hřišti a u hřbitova. Byla docela plávka a oba sme se už těšili na sobotní trip. Poté nastala tma a každý si jel vlastní cestou. Já hodil bajka domu a hurá pro něco k bumbání :-) Teď už No coment, protože to sem nepatří.
O sobotní ranní budíček se postaraly kapky dopadající na parapet mého okna. Nastal nehorázný pokles nálady a došlo ke zrušení tripu. Aspoň jsem se pořádně vyspal. Časem se dozvídám, že ThomaS s Padíkem dneska plánovali návštěvu Skate parku v Pardubicích, kterou museli taky zrušit kvůli nedodání Padíkových klik. Odpoledne jsem si teda dal s Thomasem streetek před obchodem. Všude bylo hrozně vlhko a tak se to solidně klouzalo. Večer následovala street párty v duchu "Vypij co najdeš".
Tak a máme tu neděli. Venku je opět hnusně a mý ruce po včerejší akci už nevypadaj jako lidský hmatový orgán. Zřejmě se tedy budu léčit a bajka nechám spinkat.
To je zatím z tohoto víkendu vše a doufám, že to bahno aspoň trochu namrzne, abych mohl někde zabikovat.
Žádné komentáře